fbpx
AnasayfaDijital Medya Danışmanlığı

Sosyal medyadaki varlığınız, markanızın kimliğinin önemli bir uzantısıdır.
Markanızı içten dışa bilseniz de
somut sonuçlar üretmek için hikayenizi nasıl, nerede ve ne zaman paylaşacağımızı biliyoruz . Sosyal medya uzmanlarımızın yardımıyla
sesiniz yüksek ve net ollacaktır.

Doğru Konuşma

Her zaman ne söyleyeceğini ve ne zaman söyleyeceğini bilen marka olun.

Sosyal medya ekibimiz, hedef kitlenizde yankı uyandıran gerçek marka sesinizi bulmak için sizinle birlikte çalışır.

Onlara değil, izleyicilerinizle konuşarak etkileşimi teşvik ederiz. Size atanan sosyal medya strateji uzmanınız ekibinize katılır, çevrimiçi varlığınızı iyileştirir ve ilgili konuşmalara katkıda bulunur.

Doğru Kanallar

Her platformda sonuç üreten kapsamlı deneyime sahip sosyal strateji uzmanınız, en büyük sosyal erişime ulaşmak için markanızı nasıl konumlandıracağınızı belirler.

Her platformun kendine özgü stilini ve tonunu takip ederken, çevrimiçi sesinizin tutarlı bir şekilde marka üzerinde olmasını sağlıyoruz.

Sosyal Dinleme

Ne duymak istediklerini öğrenmek için izleyicilerinizi dinleyin.

Strateji uzmanınız, insanların sektörünüz, ürünleriniz veya markanız hakkında sosyal kanallarda nasıl konuştuğunu tanımlar. Kendinizi hali hazırda söylenenlerle uygun şekilde uyumlu hale getirmek için bilmeniz gereken tüm trendler hakkında sizi bilgilendiriyoruz.

Ayrıca konuşmada nerede boşluklar olduğunu da belirleriz.

Bu içgörüyü göz önünde bulunduran Brafton, hedef kitleniz için özgün olan içerik ve strateji ile kampanyalar yürütür.

Gürültü eklemiyoruz; diyalog yaratıyoruz.

Sosyal Medya Stratejisi

Sosyal, web sitenize içerik göndermenin ve takip simgeleri eklemenin ötesine geçer.

Seçtiğiniz kadar çok kanal için, her birini platformun yapısına ve izleyicilerinizin onu nasıl kullandığına göre uyarlanmış ince ayarlanmış bir strateji ile yönetiyoruz.

Kullanıcı katılımı çabaları, takipçi itimleri, influencer ilişkileri ve ölçülebilir içerik ile işletmeler için etkili, kapsamlı sosyal medya stratejileri oluşturuyoruz.

Hedefle ustaca hareket etmek için sonuçları sürekli izliyoruz. Bu proaktif, zamanında ayarlamalar sizin ve hedef kitlenizin duyulma fırsatını kaçırmamasını sağlar.

İşletmenin sadece iki işlevi vardır, pazarlama ve yenilik. Bunları yapmak için buradayız. Yeteneklerimiz

E-TİCARET

Bugün, e-ticaret endüstrisi yeni bir iş ve yenilik alanı olarak kendini kanıtladı. Bu alanlarda konumunuza karar vermek zamandan tasarruf sağlar ve işinizi kurmak önümüzdeki yıllarda doğru bir karar olacaktır.

Daha Fazlası
MOBİL UYGULAMA

Bir uygulama, insanlar için yararlı ve gerekli işlevlere sahip olduğunda popüler hale gelir. Şirketiniz markasını kâr amacı gütmeyen bir uygulama aracılığıyla tanıtabilir, böylece uygulamanın kendisi bir pazarlama aracı haline gelebilir

Daha Fazlası
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medyanızı etkili bir şekilde yönetmek, bu güçlü kanaldan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Tutarlı bir şekilde değerli içerik oluşturmak ve yayınlamak, hedef kitlenizle gerçek bağlantılar kurmanıza yardımcı olabilir.

Daha Fazlası
WEB TASARIM

Web sitenizin düzeni, her sayfadaki metni, grafikleri ve reklamları düzenleme şeklinizi ifade eder. Buradaki amaç, web sitesi kullanıcılarının, sayfada arama yapmak yerine ihtiyaç duydukları bilgileri hızlı bir şekilde bulabilmelerini sağlamaktır

Daha Fazlası
YAZILIM

Web tabanlı yazılım, iş verilerinize herhangi bir cihazdan erişmeyi kolaylaştırır. Bunun nedeni, uygulamaya erişmek için yeni programlar yüklemeye gerek olmamasıdır.

Daha Fazlası
DİJİTAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal medyadaki varlığınız, markanızın kimliğinin önemli bir uzantısıdır. Firmanızı içten dışa bilseniz de somut sonuçlar üretmek için hikayenizi nasıl, nerede ve ne zaman paylaşacağımızı biliyoruz.

Sosyal medya uzmanlarımızın yardımıyla sesiniz yüksek ve net olacaktır.

Daha Fazlası

Her çözüm iyi bir soru ile başlar: Nasıl yardımcı olabiliriz? BİZE SORUN