fbpx
AnasayfaE-Ticaret

Ticaretinizi iş yerinizden çıkaran

E-Ticaret

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi beraber satalım

E-ticaret nedir?

E-ticaret veya elektronik ticaret, internet üzerinden yapılan işlemleri ifade eder. Bireyler ve şirketler çevrimiçi olarak ürün ve hizmet satın aldıklarında veya sattıklarında e-ticaretle uğraşıyorlar. E-ticaret terimi ayrıca çevrimiçi müzayedeler, internet bankacılığı, ödeme ağ geçitleri ve çevrimiçi biletleme gibi diğer faaliyetleri de kapsar.

İşleme katılan taraflara bakmak, e-ticaret sitelerinin sınıflandırılmasının başka bir yoludur. Bunlar tipik olarak şunları içerir:

Ürünlerinizi e-ticarette tanıtmak için iki seçeneğiniz var;

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

 1. Kurumsal Web Sayfası
 2. E-Ticaret web sayfası

Her iki ortamda da birçok artı ve eksiler var. Bir şirket web sayfanız varsa, yalnızca ürünlerinizin reklamını yaparsınız ve kurallarınızla yönetebileceğiniz birçok eski, basit sayfanız olur. Nakliye seçenekleri ve teslimat süresi gibi her şeye karar vermek tamamen size bağlı olacaktır. Bu sistemin dezavantajı, bazı müşterilere ulaşmak için zamana ihtiyaç duymanız ve müşterilerin gözünde güven duymanızdır.

Bir e-ticaret mağazanız varsa, bu ortamlarda satış yaparken sizinle aynı şeyi satmak isteyen diğer alıcılara da izin verilir. Binlerce ürün ve hizmet bu sayfada sunulmakta, hem standart hem de ürün tasarımları bulunmaktadır. E-sayfa pazarlama hizmetleri bu alanlarda uzun yıllardır kullanılıyor ve müşterileri ile güven oluşturdu. Sonuç olarak, milyonlarca aktif kullanıcıya ve yüz binlerce ürün ölçeğine sahipler. Bu alanlarda ortaya çıkacak sorunlar diğer bayilerin siteniz ve güvenilirliği olacaktır.

E-ticarette kendini kanıtlayan birçok sayfa var. Bunların başında Hepsiburada.com, Trendyol.com, N11.com, Gittigidiyor.com ve Sahibinden.com gelmektedir. Farklı kurallar var. Her şeyden önce, çoğu işletme sahibi, yani vergilendirilebilir şirketler esasen satış yapabiliyor. Kısacası, her bir öğe için kayıt gönderebilmenizi istiyor. Ancak bunların çoğu, yarattığınız kullanılmamış ve açılmamış ürün veya ürünü satıyor.

Bunların dışında bu ortamlarda kalmak ve satış yapmak için her kategoriye göre belirlenecek bir ücret, reklam hizmetleri ve ek hizmet bedelleri ödemekle yükümlüdür. Bazı durumlarda, ürün pazarına göre belirlenen ek bir yıllık satış fiyatı ödemeniz gerekebilir.

E-Ticaret Ortamının Faydaları

Bugün, e-ticaret endüstrisi yeni bir iş ve yenilik alanı olarak kendini kanıtladı. Her aşamada artırarak, inşa ederek ve yöneterek. Bu alanların yarışta yer alması ve mevcut durumun önüne geçmesi faydalı olacaktır. Ayrıca çevre bölgelerdeki tüketici sayısı da her geçen gün artmaktadır. Bu alanlarda konumunuza karar vermek zamandan tasarruf sağlar ve işinizi kurmak önümüzdeki yıllarda doğru bir karar olacaktır.

E-Ticaret Pazarı Olarak Ne Yapıyoruz?

Kişisel ve kurumsal web sayfalarına ek olarak, birçok sektörde faaliyet göstermektedir. Bu pazarda yerinizi almak için ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunar. E-ticaret konusunda uzman ekibimiz 2016 yılından itibaren bu ortamda adından söz ettiren kurumsal web sayfalarının ve tüm e-ticaret sayfalarının oluşturulması ve yönetilmesi konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Hazır mısınız?

Her çözüm iyi bir soru ile başlar: Nasıl yardımcı olabiliriz? BİZE SORUN

  İşletmenin sadece iki işlevi vardır, pazarlama ve yenilik. Bunları yapmak için buradayız. Yeteneklerimiz

  E-TİCARET

  Bugün, e-ticaret endüstrisi yeni bir iş ve yenilik alanı olarak kendini kanıtladı. Bu alanlarda konumunuza karar vermek zamandan tasarruf sağlar ve işinizi kurmak önümüzdeki yıllarda doğru bir karar olacaktır.

  Daha Fazlası
  MOBİL UYGULAMA

  Bir uygulama, insanlar için yararlı ve gerekli işlevlere sahip olduğunda popüler hale gelir. Şirketiniz markasını kâr amacı gütmeyen bir uygulama aracılığıyla tanıtabilir, böylece uygulamanın kendisi bir pazarlama aracı haline gelebilir

  Daha Fazlası
  SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

  Sosyal medyanızı etkili bir şekilde yönetmek, bu güçlü kanaldan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Tutarlı bir şekilde değerli içerik oluşturmak ve yayınlamak, hedef kitlenizle gerçek bağlantılar kurmanıza yardımcı olabilir.

  Daha Fazlası
  WEB TASARIM

  Web sitenizin düzeni, her sayfadaki metni, grafikleri ve reklamları düzenleme şeklinizi ifade eder. Buradaki amaç, web sitesi kullanıcılarının, sayfada arama yapmak yerine ihtiyaç duydukları bilgileri hızlı bir şekilde bulabilmelerini sağlamaktır

  Daha Fazlası
  YAZILIM

  Web tabanlı yazılım, iş verilerinize herhangi bir cihazdan erişmeyi kolaylaştırır. Bunun nedeni, uygulamaya erişmek için yeni programlar yüklemeye gerek olmamasıdır.

  Daha Fazlası
  DİJİTAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

  Sosyal medyadaki varlığınız, markanızın kimliğinin önemli bir uzantısıdır. Firmanızı içten dışa bilseniz de somut sonuçlar üretmek için hikayenizi nasıl, nerede ve ne zaman paylaşacağımızı biliyoruz.

  Sosyal medya uzmanlarımızın yardımıyla sesiniz yüksek ve net olacaktır.

  Daha Fazlası