fbpx
AnasayfaHizmetler

WEB TASARIM

şık profesyonel web siteleri kuruyoruz.

Web tasarımı, web sitenizle ilgili hemen hemen her şeyi kapsar. Görünüş ve çalışma biçiminden, sayfalardaki içeriğin ayrıntılarına kadar. Web tasarım süreci, web sitenizin nasıl görüneceğini, hangi amaca sahip olduğunu ve etrafında nasıl gezineceğinizi ve ardından bu planı eyleme geçireceğinizi planlamaktan biridir.

Detaylı Bilgi

YAZILIM

Profesyonel Yazılımlar Yapıyoruz.

Bugünlerde çoğu işletme, günlük operasyonları için gerekli olan görevleri gerçekleştirmek için en az bir yazılım platformu kullanıyor. Zaman tutma, faturalandırma veya diğer özel işlevleri yerine getirme olsun, iş etkinlikleri doğru yazılımın yardımıyla daha kolay ve daha verimli  hale gelir . Bununla birlikte, masaüstü ve sunucu tabanlı programlar – özellikle özel yazılımlar – bakımlarını yapacak zamanı veya kaynağı olmayan işletme sahipleri için zorluk oluşturabilir. Yazılımınızı web için etkinleştirmek, birçok yaygın yazılım sorunu için uygun bir çözümdür.

Detaylı Bilgi

Sosyal Medya Yönetimi

Sizi en iyi anlatacak sosyal medya dillerini kullanıyoruz.

Sosyal medyanızı etkili bir şekilde yönetmek, bu güçlü kanaldan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Tutarlı bir şekilde değerli içerik oluşturmak ve yayınlamak, hedef kitlenizle gerçek bağlantılar kurmanıza yardımcı olabilir. Sosyal medya reklamcılığı, ürünlerinizle veya hizmetlerinizle ilgilenme olasılığı en yüksek olan yeni kitlelere ulaşmanıza yardımcı olur.

Detaylı Bilgi

Mobil uygulama

Sınırların ötesinde mobil uygulamalar geliştiriyoruz

Mobil uygulama geliştirme, bir mobil cihaz üzerinde çalışacak bir yazılım oluşturma sürecidir. Böylesine zor bir görev, zaman, beceri ve yeterli bir bütçe gerektirir. Ancak tecrübeli bir ekiple dahi milyonlarca uygulama olduğu için, bunlar arasında fark edilmeyi zorlaştırdığı için, değerli bir şeyler yaratmak her zaman mümkün olmamaktadır. Her gün geliştiriciler yüzlerce uygulama yaratır: bazıları popülerlik kazanır, gelir ve fayda sağlar; diğerleri kitlesel olarak yayılmayan dar bir kullanıcı çemberiyle sınırlıdır.

Detaylı Bilgi

E-Ticaret

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi beraber satalım

E-ticaret veya elektronik ticaret, internet üzerinden yapılan işlemleri ifade eder. Bireyler ve şirketler çevrimiçi olarak ürün ve hizmet satın aldıklarında veya sattıklarında e-ticaretle uğraşıyorlar. E-ticaret terimi ayrıca çevrimiçi müzayedeler, internet bankacılığı, ödeme ağ geçitleri ve çevrimiçi biletleme gibi diğer faaliyetleri de kapsar.

Detaylı Bilgi

dijital medya danışmanlığı

Dijital Dünya Bizimle Daha Güçlü

Sosyal medyadaki varlığınız, markanızın kimliğinin önemli bir uzantısıdır.
Markanızı içten dışa bilseniz de
somut sonuçlar üretmek için hikayenizi nasıl, nerede ve ne zaman paylaşacağımızı biliyoruz . Sosyal medya uzmanlarımızın yardımıyla
sesiniz yüksek ve net ollacaktır.

Detaylı Bilgi

Her çözüm iyi bir soru ile başlar: Nasıl yardımcı olabiliriz? BİZE SORUN