fbpx
Anasayfaiş ve staj başvuruları

Firmamızda gelişime açık tecrübeli ve değerli kadrolar çalışmaktadır. Her bireyin görevleri ve pozisyonları farklı olsa da ekip ruhu içinde çalışır ve bir bütün olarak hareket ederler.

Yeni yüzler ve fikirlerle tanışmaya açık olan firmamıza iş başvurusu yapmak bizim için onurdur. İş başvurusu yapmak için CV’nizi bize e-posta ile gönderebilirsiniz.

Açık pozisyonlar ve ihtiyaçlar durumunda, yakınlığınıza ve ilginize bakılmaksızın bilgi ve becerileriniz araştırılacak ve tartışılacaktır. Bilgi ve tecrübe yüklü, ufku açık olan her bireyle çalışmak saygıyı hak eder ve onur meselesidir.

Şirketimizin aktif hizmet verdiği alanlarda staj başvuruları devam etmektedir. Başvuru formunu sitemizden indirip, belirtilen alanları kurallara uygun olarak doldurmanız ve ıslak imzalı bir nüshasını firmamıza e-posta ile göndermeniz durumunda değerlendirilerek uygun görmeniz halinde iade edilecektir.

İşletmenin sadece iki işlevi vardır, pazarlama ve yenilik. Bunları yapmak için buradayız. Yeteneklerimiz

E-TİCARET

Bugün, e-ticaret endüstrisi yeni bir iş ve yenilik alanı olarak kendini kanıtladı. Bu alanlarda konumunuza karar vermek zamandan tasarruf sağlar ve işinizi kurmak önümüzdeki yıllarda doğru bir karar olacaktır.

Daha Fazlası
MOBİL UYGULAMA

Bir uygulama, insanlar için yararlı ve gerekli işlevlere sahip olduğunda popüler hale gelir. Şirketiniz markasını kâr amacı gütmeyen bir uygulama aracılığıyla tanıtabilir, böylece uygulamanın kendisi bir pazarlama aracı haline gelebilir

Daha Fazlası
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medyanızı etkili bir şekilde yönetmek, bu güçlü kanaldan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Tutarlı bir şekilde değerli içerik oluşturmak ve yayınlamak, hedef kitlenizle gerçek bağlantılar kurmanıza yardımcı olabilir.

Daha Fazlası
WEB TASARIM

Web sitenizin düzeni, her sayfadaki metni, grafikleri ve reklamları düzenleme şeklinizi ifade eder. Buradaki amaç, web sitesi kullanıcılarının, sayfada arama yapmak yerine ihtiyaç duydukları bilgileri hızlı bir şekilde bulabilmelerini sağlamaktır

Daha Fazlası
YAZILIM

Web tabanlı yazılım, iş verilerinize herhangi bir cihazdan erişmeyi kolaylaştırır. Bunun nedeni, uygulamaya erişmek için yeni programlar yüklemeye gerek olmamasıdır.

Daha Fazlası
DİJİTAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal medyadaki varlığınız, markanızın kimliğinin önemli bir uzantısıdır. Firmanızı içten dışa bilseniz de somut sonuçlar üretmek için hikayenizi nasıl, nerede ve ne zaman paylaşacağımızı biliyoruz.

Sosyal medya uzmanlarımızın yardımıyla sesiniz yüksek ve net olacaktır.

Daha Fazlası

Her çözüm iyi bir soru ile başlar: Nasıl yardımcı olabiliriz? BİZE SORUN