fbpx
AnasayfaMobil uygulama

İşinizi cebinize getiren

Mobil uygulama

Sınırların ötesinde mobil uygulamalar geliştiriyoruz

 

Mobil uygulama nedir

Mobil uygulama geliştirme, bir mobil cihaz üzerinde çalışacak bir yazılım oluşturma sürecidir. Böylesine zor bir görev, zaman, beceri ve yeterli bir bütçe gerektirir. Ancak tecrübeli bir ekiple dahi milyonlarca uygulama olduğu için, bunlar arasında fark edilmeyi zorlaştırdığı için, değerli bir şeyler yaratmak her zaman mümkün olmamaktadır. Her gün geliştiriciler yüzlerce uygulama yaratır: bazıları popülerlik kazanır, gelir ve fayda sağlar; diğerleri kitlesel olarak yayılmayan dar bir kullanıcı çemberiyle sınırlıdır.

Mobil Uygulamaların kullanıldığı alanlar nelerdir?

İş için

Faaliyet alanlarına bağlı olarak özel ve çok amaçlı iş uygulamaları vardır. İş adamları, işlerini kolayca yönetmelerine ve iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olan evrensel, tam özellikli araçları takdir ediyor. Örneğin, aşağıdakileri yapabilen uygulamaları seçerler:

Pazarlama için

Her şirketin müşterileri ve geri bildirim alması gereken ortakları vardır. Hedef kitlenizin ihtiyaçlarını şirketin mobil uygulamasının kullanıcıları haline getirerek öğrenin. Basit tanıtım uygulamaları bile yeni ürünlerin yetkin bir şekilde reklamını yapabilir. Pazarlamacılarınıza aşağıdakileri yapabilen araçlar sağlayın.

Kişisel kullanım için

Bir uygulama, insanlar için yararlı ve gerekli işlevlere sahip olduğunda popüler hale gelir. Şirketiniz markasını kâr amacı gütmeyen bir uygulama aracılığıyla tanıtabilir, böylece uygulamanın kendisi bir pazarlama aracı haline gelebilir. Sadece dünyaya gerçekten gerekli olan bir şeyi verin ve evrensel bir kabul kazanın. Aşağıdaki türden uygulamalar, şirketinizi kullanıcının kişisel yaşamında asistanlık yapacaktır.

Mobil uygulama geliştirme teknolojisi Nedir?

Doğru seçilmiş mimari zamandan, emekten ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bir mobil uygulama oluşturmanın iki ana yaklaşımı vardır: yerel ve platformlar arası olanlar. Ve üçüncüsü – ilerici yaklaşım – şimdi de gelişiyor.

Yerel geliştirme, her mobil platform için ayrı uygulamaların oluşturulmasıdır. Yani, iOS için bir uygulama ve Android için başka bir uygulama geliştirmeniz gerekir. Daha sonra uygulamalar belirli platform mağazalarına yüklenecektir. Yerel uygulamaların avantajları şunlardır:

  • Gelişmiş tasarım seçenekleri.
  • Uygulama içi satın alımlar, konum hizmetlerine veya kameraya erişim, anlık bildirimler ve öncelikli güncellemeler dahil olmak üzere tüm akıllı telefon özellikleri için destek.
  • Hızlı, duyarlı ve güvenilir arayüz.

Twitter, Waze ve Pokemon Go, yerel yaklaşımın açıklayıcı örnekleridir.

Mobil uygulamaların platformlar arası geliştirilmesi, iki platform için ortak bir kod tabanının oluşturulması ve her işletim sisteminde bir ara katman aracılığıyla kodun daha fazla çevrilmesidir. Çapraz platform uygulamalarının avantajları şunlardır:

  • Tüm platformlarda tek bir kod tabanı ve doğru işlem, mantığı basitleştirmemize ve olası hataları önlememize olanak tanır.
  • Her platforma uygunluk sağlamanız gerekmiyorsa, kodu yazmanın fiyatını ve süresini düşürür. Mantık basit olacak ve kullanıcı arayüzü minimalist kalacaktır.

Bir ilerici web uygulaması (PWA) bir mobil web sitesi ve yerel uygulamalar en iyi niteliklerini bir araya getiriyor. Aşamalı web uygulamalarının avantajları şunlardır:

  • Aracıya (mağazaya) gerek yok.
  • Geliştirme maliyetleri klasik yaklaşımlardan daha düşüktür.

İşletmenin sadece iki işlevi vardır, pazarlama ve yenilik. Bunları yapmak için buradayız. Yeteneklerimiz

E-TİCARET

Bugün, e-ticaret endüstrisi yeni bir iş ve yenilik alanı olarak kendini kanıtladı. Bu alanlarda konumunuza karar vermek zamandan tasarruf sağlar ve işinizi kurmak önümüzdeki yıllarda doğru bir karar olacaktır.

Daha Fazlası
MOBİL UYGULAMA

Bir uygulama, insanlar için yararlı ve gerekli işlevlere sahip olduğunda popüler hale gelir. Şirketiniz markasını kâr amacı gütmeyen bir uygulama aracılığıyla tanıtabilir, böylece uygulamanın kendisi bir pazarlama aracı haline gelebilir

Daha Fazlası
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medyanızı etkili bir şekilde yönetmek, bu güçlü kanaldan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Tutarlı bir şekilde değerli içerik oluşturmak ve yayınlamak, hedef kitlenizle gerçek bağlantılar kurmanıza yardımcı olabilir.

Daha Fazlası
WEB TASARIM

Web sitenizin düzeni, her sayfadaki metni, grafikleri ve reklamları düzenleme şeklinizi ifade eder. Buradaki amaç, web sitesi kullanıcılarının, sayfada arama yapmak yerine ihtiyaç duydukları bilgileri hızlı bir şekilde bulabilmelerini sağlamaktır

Daha Fazlası
YAZILIM

Web tabanlı yazılım, iş verilerinize herhangi bir cihazdan erişmeyi kolaylaştırır. Bunun nedeni, uygulamaya erişmek için yeni programlar yüklemeye gerek olmamasıdır.

Daha Fazlası
DİJİTAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal medyadaki varlığınız, markanızın kimliğinin önemli bir uzantısıdır. Firmanızı içten dışa bilseniz de somut sonuçlar üretmek için hikayenizi nasıl, nerede ve ne zaman paylaşacağımızı biliyoruz.

Sosyal medya uzmanlarımızın yardımıyla sesiniz yüksek ve net olacaktır.

Daha Fazlası

Her çözüm iyi bir soru ile başlar: Nasıl yardımcı olabiliriz? BİZE SORUN