fbpx
AnasayfaYazılım

İşinizi Geliştiren Yenilikçi

Web Tabanlı Yazılım

Sizinle beraber gelen yazılımlar sunuyoruz.

 

Bugünlerde çoğu işletme, günlük operasyonları için gerekli olan görevleri gerçekleştirmek için en az bir yazılım platformu kullanıyor. Zaman tutma, faturalandırma veya diğer özel işlevleri yerine getirme olsun, iş etkinlikleri doğru yazılımın yardımıyla daha kolay ve daha verimli  hale gelir . Bununla birlikte, masaüstü ve sunucu tabanlı programlar – özellikle özel yazılımlar – bakımlarını yapacak zamanı veya kaynağı olmayan işletme sahipleri için zorluk oluşturabilir. Yazılımınızı web için etkinleştirmek, birçok yaygın yazılım sorunu için uygun bir çözümdür.

Web Tabanlı Yazılım Nasıl Yardımcı Olur

Web tabanlı yazılım, kullanıcıların bir bilgisayara yüklenen bir program yerine internet erişimi olan herhangi bir cihazdaki bir web tarayıcısı aracılığıyla erişebilecekleri yazılımdır. Esnekliği nedeniyle, web tabanlı yazılım işletmelere daha verimli bakım ve gelişmiş veri güvenliği dahil olmak üzere birçok fayda sağlayabilir.

İş Verilerinize Erişim Kolaylığı

Web tabanlı yazılım, iş verilerinize herhangi bir cihazdan erişmeyi kolaylaştırır. Bunun nedeni, uygulamaya erişmek için yeni programlar yüklemeye gerek olmamasıdır. Tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı ve bir web tarayıcısıdır. Bu, yazılımınıza cep telefonları ve tabletlerin yanı sıra masaüstü bilgisayarlardan erişmeyi kolaylaştırır.

Ek olarak, verilerinize gerçek zamanlı olarak erişilebilir. Bunun nedeni, kişisel iş istasyonlarında, sabit disklerde veya fiziksel sunuculardan oluşan bir ağda değil, merkezi bir bulut tabanlı konumda depolanmasıdır.

Başarılı bir Web Tabanlı Yazılım Nasıl Olmalıdır?

Web tabanlı yazılımlarda başarılı sonuçlar için gerekli nitelikler şunlardır:

– Kullanıcı dostu ve kullanımı kolay arayüz

– Yüksek hızlı algoritma ve arayüz bileşenleri

-Mobil duyarlı tasarım

– Bütün tarayıcılarla uyumlu

İşletmenin sadece iki işlevi vardır, pazarlama ve yenilik. Bunları yapmak için buradayız. Yeteneklerimiz

E-TİCARET

Bugün, e-ticaret endüstrisi yeni bir iş ve yenilik alanı olarak kendini kanıtladı. Bu alanlarda konumunuza karar vermek zamandan tasarruf sağlar ve işinizi kurmak önümüzdeki yıllarda doğru bir karar olacaktır.

Daha Fazlası
MOBİL UYGULAMA

Bir uygulama, insanlar için yararlı ve gerekli işlevlere sahip olduğunda popüler hale gelir. Şirketiniz markasını kâr amacı gütmeyen bir uygulama aracılığıyla tanıtabilir, böylece uygulamanın kendisi bir pazarlama aracı haline gelebilir

Daha Fazlası
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medyanızı etkili bir şekilde yönetmek, bu güçlü kanaldan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Tutarlı bir şekilde değerli içerik oluşturmak ve yayınlamak, hedef kitlenizle gerçek bağlantılar kurmanıza yardımcı olabilir.

Daha Fazlası
WEB TASARIM

Web sitenizin düzeni, her sayfadaki metni, grafikleri ve reklamları düzenleme şeklinizi ifade eder. Buradaki amaç, web sitesi kullanıcılarının, sayfada arama yapmak yerine ihtiyaç duydukları bilgileri hızlı bir şekilde bulabilmelerini sağlamaktır

Daha Fazlası
YAZILIM

Web tabanlı yazılım, iş verilerinize herhangi bir cihazdan erişmeyi kolaylaştırır. Bunun nedeni, uygulamaya erişmek için yeni programlar yüklemeye gerek olmamasıdır.

Daha Fazlası
DİJİTAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal medyadaki varlığınız, markanızın kimliğinin önemli bir uzantısıdır. Firmanızı içten dışa bilseniz de somut sonuçlar üretmek için hikayenizi nasıl, nerede ve ne zaman paylaşacağımızı biliyoruz.

Sosyal medya uzmanlarımızın yardımıyla sesiniz yüksek ve net olacaktır.

Daha Fazlası

Her çözüm iyi bir soru ile başlar: Nasıl yardımcı olabiliriz? BİZE SORUN